Hannover s novým koučem obral o body třetí Herthu

8. 4. 2016 22:53
Fotbalisté posledního Hannoveru při debutu nového kouče Daniela Stendela uhráli v německé lize cennou remízu 2:2 na hřišti třetí Herthy Berlín.
Radost fotbalistů Hannoveru - ilustrační foto.
Radost fotbalistů Hannoveru - ilustrační foto. | Foto: Reuters

Berlín - Fotbalisté posledního Hannoveru při debutu nového kouče Daniela Stendela uhráli v německé lize cennou remízu 2:2 na hřišti třetí Herthy Berlín. Domácí favorit zachránil bod až dvacet minut před koncem. Reprezentační záložník Vladimír Darida hrál za Herthu od 57. minuty.

Více než 45 tisíc diváků na Olympijském stadionu rozjásal už ve 3. minutě Vedad Ibiševič, jenže pak Hertha dvakrát inkasovala a remízu jí zachránil nejlepší střelec týmu Salomon Kalou. I přes ztrátu berlínský klub udrží třetí příčku i po víkendu.

Hannover se dočkal bodu po pěti prohrách v řadě, jenže dál míří do druhé ligy. Pět kol před koncem sezony ztrácí na záchranu deset bodů.

Německá fotbalová liga - 29. kolo:

Hertha Berlín - Hannover 2:2 (3. Ibiševič, 72. Kalou - 18. Sobiech, 58. Schmiedebach).