FOTO Světu sportu letos vládli Bolt, Hejnová i Nadal

Toto jsou hvězdy světového sportovního roku 2013. Podívejte se!
USAIN BOLT. Držitel světových rekordů na 100 a 200 metrů vyhrál na mistrovství světa v Moskvě zlaté medaile na tratích 100, 200 a 4x100 metrů. Svou sbírku cenných kovů z MS rozšířil Bolt na osm zlatých a dvě stříbrné, čímž se stal nejúspěšnějším atletem v historii světových šampionátů.
MO FARAH. Britský atlet původem ze Somálska potvrdil pozici nejlepšího dráhového vytrvalce, když na mistrovství světa v Moskvě ovládl stejně jako loni na olympijských hrách závody na 5 000 i 10 000 metrů.
PATRICK CHAN. Trojnásobný mistr světa vyhrál nejen šampionát doma v kanadském Londonu, ale na Trofeji Erika Bomparda zvítězil ve světovém rekordu 295,27
LEBRON JAMES. Basketbalisté Miami Heats nenašli v NBA přemožitele a 28letá hvězda obhájce trofeje se podruhé v kariéře stala nejužitečnějším hráčem finále zámořské ligy.
20. 12. 2013 12:00
Konec roku 2013 se neúprosně blíží, proto jsme připravili jsme vám připravili dvacítku podle nás největších světových sportovních hvězd roku.

Praha - Konec roku 2013 se neúprosně blíží, proto jsme připravili jsme vám připravili dvacítku podle nás největších světových sportovních hvězd roku. A aby se dámy a pánové nehádali, seřadili jsme je pěkně podle abecedy.