FOTO Rozhodčí a Limberský ve středu dění šlágru podzimu

Fotbalisté Plzně slaví vítězství v utkání nad pražskou Spartou. Cesta k výsledku 1:0 však vzbudila rozporuplné reakce.Galerie (26)Fotbalisté Plzně slaví vítězství v utkání nad pražskou Spartou. Cesta k výsledku 1:0 však vzbudila rozporuplné reakce.Autor: CPA - Eduard Erben
  • Pavel Horváth totiž ve 40. minutě proměnil chybně nařízenou penaltu.
  • Ta byla nařízena za nasimulovaný pád Davida Limberského.
  • Takto se Plzeňané radovali.
  • Limberský pak navíc tvrdil, že penalta byla "jasná".
  • Výkon Limberského v utkání jako celek byl však vynikající.
  • Za faul na Limberského si z utkání odnesl žlutou kartu vedle Hušbauera také Pavelka.
  • ...zde si kryje míč před kolegou z reprezentace Václavem Kadlecem.
  • Limberský uchvacoval jak obrannými zákroky, tak skvělými kombinacemi a individuálními parádičkami.
  • Zde je v souboji o míč s Tomášem Přikrylem.
  • Míč nakonec Přikrylovi čistým způsobem odkopl.
  • Plzeňští fanoušci evidentně nemají rádi internetové "fanoušky" na sociálních sítích.
  • Tolik fanoušků navštívilo šlágr podzimní části - bylo vyprodáno.
  • Radima Řezníka srazil Léonard Kweuke a plzeňský obránce se jen ztěžka vracel na nohy.
  • Hasiči odnášejí dýmovnici, kterou rozvášnění fandové vhodili na hřiště.
  • František Rajtoral si vypracoval v 19. minutě jednu z velkých šancí, kterou však brankář Tomáš Vaclík zlikvidoval.
  • Šancí si však vytvořil ještě několik a opět patřil mezi největší opory domácích.
  • V 57. minutě protáhl hostujícího gólmana střelou z přímého kopu také Horváth.
  • I Jakub Hora na sebe upozornil velmi aktivní hrou.
  • Kweuke opět ohrožoval obranu soupeře. Jenže skvěle hrající plzeňští obránci si s ním poradili.
  • Manuel Pamič byl prvním žlutým hříšníkem utkání. Vyfauloval se na Rajtoralovi.
  • Václav Procházka odkopává míč pod dohledem Marka Hanouska (vlevo) a Ladislava Krejčího.
  • I Matúš Kozáčik se několikrát zapotil. Ovšem s pomocí skvělých obránců si s centry Sparty poradil.
  • Fotbalisté Plzně Pavel Horváth a Václav Procházka se snaží obehrát Léonarda Kweukeho.