FOTO Radost ve tvářích Kvitové a Williamsové

Česká tenistka Petra Kvitová odráží míček na Akgul Amanmuradovou z Uzbekistánu v 1. kole Wimbledonu 2012.Galerie (22)Česká tenistka Petra Kvitová odráží míček na Akgul Amanmuradovou z Uzbekistánu v 1. kole Wimbledonu 2012.Autor: Reuters
  • Kvitová uzbeckou tenistku porazila v obou setech 6:4.
  • Kvitová v souboji ztratila jediné podání.
  • Svým typickým gestem slavila Kvitová každý vyhraný míček.
  • Akgul Amanmuradovová dokázala držitelce wimbledonského vítězství statečně vzdorovat.
  • Petra Kvitová se však nedala a Amanmuradové sebrala troje podání.
  • Americká tenistka  Serena Williamsová se raduje z vítězství nad Češkou Barborou Záhlavovou Strýcovou.
  • Záhlavová-Strýcová dokázala favoritce sebrat troje podání.
  • Williamsová ovšem překvapení nedovolila a Češku porazila 6:2 a 6:4 a mohla se mocně radovat, jak už má ve zvyku.
  • Narozdíl od své sestry si Serena stále udržuje vynikající formu...
  • ...Což se však nepotvrdilo na French Open.
  • Kristýna Plíšková ve své premiéře ve Wimbledonu překvapivě vyřadila Slovinku Polonu Hercogovou v obou setech 6:2.
  • Lucie Šafářová se na fotografii sice právě raduje, ovšem na konci zápasu s Kiki Bartensouvou jí do radosti nebylo.
  • Bertensová totiž Šafářovou porazila v 1. setu 6:3 a ve druhém jí dokonce nadělila kanára.
  • Francouzský tenista Jo-Wilfried Tsonga slaví vítězství nad Lleytonem Hewittem.
  • Tsonga zvládl vítěze Wmbledonu z roku 2002 ve třech setech a dovolil mu celkově 11 bodů.
  • Rafael Nadal děkuje fanouškům po vítězství nad Brazilcem Thomazem Belluccim.
  • Nadal měl s Belluccim problémy v prvním setu, ve kterém musel rozhodnout tiebreak. Zbytek utkání však zvládl výtečně a vyhrál 3:0 na sety.
  • Běloruská tenistka Victoria Azarenkovová vrací míček Američance Irině Falconiové, kterou porazila 6:1 a 6:4.
  • Takto se spolu Victoria Azarenkovová s Irinou Falconiovou po 1. kole loučily.
  • Argentinský tenista a přemožitel Tomáše Berdycha z French Open Juan Martín Del Potro bekendem vrací míček Nizozemci Robinu Haasemu, kterého sice porazil v prvním setu 6:4, ale ve druhém mu podlehl 3:6. Třetí set vyhrál v tiebreaku a čtvrtý 7:5. Del Potro se tak nakonec těšil z vítězství.
  • Britský tenista Andy Murray vrací míček Rusovi Nikolaji Daviděnkovi, kterého v domácím prostředí porazil snadno 6:1, 6:1 a 6:4.