reklama

Tyson, Bryant, Giggs. Sexuální skandály slavných sportovců

Sexuální skandály slavných sportovců. Podívejte se. Galerie (16) Sexuální skandály slavných sportovců. Podívejte se. Autor: Reuters
 • Sedmnáct hráčů Minnesoty Vikings se rozhodlo vyspravit si herní neúspěchy sexem. Najali si loď, na ni navezli snad autobus prostitutek a začali se chovat jako praví Vikingové na dobytém území. Všechno by se snad ututlalo, pokud by majitel luxusní lodi všude ještě týden nenacházel použité prezervativy. To ho dopálilo natolik, že byl skandál na světě.
 • Baseballisté New York Yankees, Fritz Peterson a Mike Kekich, si dost dlouho pokukovali po manželkách. Vyřešili to tedy se vší grácií. V roce 1973 se prohodili a každý žije s rodinou toho druhého. Jenže i na New York se v té době jednalo o velmi smělé gesto, které se nevyhnulo pozornosti médií.
 • Pěkně zdiskreditovanou dvojkou jsou také bývalá fotbalová esa Dwight Yorke z Manchesteru (vpravo) a australský brankář Mark Bosnich (vlevo), kteří si do Yorkeho domu pozvali čtyři prostitutky a celé orgie si natáčeli skrytou kamerou. Nic chytřejšího je potom nenapadlo než záznam vyhodit do koše. Venku v popelnici pak nahrávku kdosi našel a ostuda byla na světě.
 • Další fotbalista NFL! Jen pár hodin před tím si převzal Eugene Robinson ocenění za vysoký morální kredit od organizace křesťanských sportovců. O to víc jeho manželka koukala, když si pro Robinsona přijela později na policii. V noci si odskočil na ulici za prostitutkami, bohužel si vybral tajnou policistku.
 • Bývalá americká baseballová hvězda Denny Neagle byl přistižen policejní hlídkou při rychlé jízdě. Bohužel se jednalo o poněkud komplikovanější přestupek. Neagle měl totiž v době kontroly na sedadle spolujezdce prostitutku, která se za jízdy snažila vydělat si svých 40 dolarů. Sportovec musel ještě připlatit 40 hodin veřejně prospěšných prací.
 • Trojice anglických reprezentantů Frank Lampard (č. 8), Kieron Dyer (č. 9) a Rio Ferdinand (č. 5) si v roce 2000 během kyperské dovolené nabalila tři dívky a vyrazila s nimi na hotel. Fotky z akce se v zápětí objevily v novinách po celém světě.
 • Obvinění ze sexuálního obtěžování sedmnáctileté chůvy svých dětí se v roce 2000 nevyhnul ani hráč amerického fotbalu Mark Chmura. Když se celá věc dostala až k soudu, odešel bez trestu. Později se ale k obtěžování přiznal.
 • Manželka nejznámějšího golfisty planety Tigera Woodse si prožila dlouhodobou nevěru. Přízeň během svého manželství projevil tolika jiným ženám, až musel souhlasit s léčbou sexuální závislosti. Stejně mu to nebylo nic platné a při rozvodu přišel o podstatnou část svého jmění.
 • Profi boxer Mike Tyson byl zrovna na vrcholu své sportovní kariéry. Bohužel, v tu dobu ztratil už úplně zábrany. V roce 1992 stanul před soudem za znásilnění osmnáctileté missky Desiree Washingtonové. A do vězení putoval na tři roky.
 • Velšský fotbalista Ryan Giggs byl také pěkný proutník. Celých osm let si od manželky odskakoval k ženě svého bratra. To už je slušná ostuda, ale v jeho posteli navíc končily i různé missky a modelky.
 • To je jedna z nich, britská modelka Imogen Thomas.
 • Fotbalista NFL Michael Vick je hotový kriminální živel. Na kontě má obvinění z organizace ilegálních psích zápasů, distribuce drog a dalších deliktů. Vicka navíc jedna z jeho milenek obvinila z nakažení pohlavní chorobou. Jeho obhajoba postavená na tom, že o ničem nevěděl, se rozpadla, když se během vyšetřování provalilo, že se v inkriminované době s herpetem léčil.
 • Znásilnění má na triku i basketbalista Kobe Bryant. V roce 2003, kdy byl největší hvězdou NBA, byl zároveň obviněn ze sexuálního násilí vynucenému na hotelové recepční. Bryantovi jednu chvíli hrozilo až doživotí. Nakonec ale vše skončilo tučným mimosoudním vyrovnáním.
 • Pořádnou ostudu si vykoledoval basketbalista NBA Greg Oden. V předchozích sezónách byl kvůli častým zraněním mimo hřiště. Asi z dlouhé chvíle se rozhodl, že oblaží svoji přítelkyni sérií svých nahých fotek. Ty pak v zápětí zaplavily internet.
 • Jediná hádka mezi manželi Beckerovými zahnala tenisovou hvězdu do náruče ruské modelky Angely Jermakovové. Tu náhodou potkal v restauraci, kam šel hádku rozdýchat. Z této krátké epizody se však později narodila Borisovi dcera Anna.

Slavní sportovci jsou i přes své výkony stále jenom lidé a těm se problémy nevyhýbají. Spousta jich má na svém kontě nešťastné sexuální skandály, které obsadily na nějaký čas první stránky novin. Výběr nejznámějších sexuálních skandálů špičkových sportovců je obsahem této galerie.

kol - 26. 9. 2014 22:30

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)