FOTO Zlatý Maslák, stříbrná Svobodová, bronzový Kudlička

Zlato získal Pavel Maslák, který slavil vítězství v běhu na 400 metrů. Je to první český halový titul mistra světa od triumfu vícebojaře Romana Šebrleho v Budapešti 2004.
Maslák proběhl do čtvrtkařského finále jako nůž máslem a soupeři se mu dívali s odstupem na záda.
Zlato vybojoval téměř stylem start - cíl. Český běžec zvítězil ve finále v Sopotech ve skvělém novém českém rekordu 45,24 sekundy.
Z předchozího vlastního národního maxima Maslák ubral nevídaných 42 setin.
Reuters Sport Reuters, Sport
10. 3. 2014 1:04
Prohlédněte si fotografie z halového MS, které o víkendu přineslo českým atletům kompletní sbírku cenných kovů.

Česká výprava si z atletického halového MS přiváží kompletní sbírku medailí. Zlato vyběhal Pavel Maslák, stříbro přidala Jiřina Svobodová a bronz Jan Kudlička, oba v tyčce.