Jednička? Liberec si pokazil známku zbytečným gólem v závěru

Prohlédněte si fotografie z úvodního zápasu 3. předkola Evropské ligy, v němž fotbalisté Liberce doma porazili izraelskou Šmonu 2:1.
Fanoušci si choreem připomněli, že Slovan vstupoval do svého 81. zápasu v evropských pohárech, z nich 35 utkání vyhrál.
Domácí kouč na dvou místech změnil vítěznou základní sestavu z nedělního úvodního ligového kola s Mladou Boleslaví. Ve středu pole nastoupil Sackey a na hrotu Rabušic, který tak hrál poprvé od svého návratu z Itálie od začátku.
Severočeši byli od úvodních minut aktivnější, do gólových šancí se ale zpočátku nedostávali.
Až v polovině první půle se Pavelka snažil špičkou kopačky na malém vápně usměrnit přízemní centr do sítě a těsně minul.