FOTO Rusové a Bělorusové jako bratři: čtyři góly i vítězství

Prohlédněte si fotografie ze zbývajících pěti nedělních zápasů na světovém šampionátu v Minsku.
Sborná tak má na kontě maximální počet šesti bodů, Seveřané naopak na premiérový zisk čekají.
První dvě třetiny vyhráli Rusové shodně 2:1. V posledním dějství se sice Finové pokusili o zvrat, ale brankáře Bobrovského už překonat nedokázali.
Kazaši se sice dostali proti domácím v první třetině do vedení. Bělorusko ale čtyřmi góly ve druhé a třetí části otočilo vývoj zápasu ve svůj prospěch. Oslavilo tak první vítězství na "svém" šampionátu.
Dánové měli do severského derby nástup z říše snů, v čase 2:55 vedli už 2:0, ale Norové postupně otočili skóre na 4:2. Na kontě tak mají maximální počet šesti bodů a nečekaně se vyhoupli do čela tabulky skupiny A.