Inter Milán po pěti zápasech v Serii A konečně zvítězil

15. 12. 2014 23:10
Inter po pěti zápase slaví výhru
Inter po pěti zápase slaví výhru | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán po pěti zápasech v italské lize opět zvítězili. V utkání 15. kola vyhráli svěřenci trenéra Roberta Manciniho 2:0 na stadionu Chieva.

Inter získal z pěti posledních duelů Serie A pouhé dva body a v tabulce klesl až na dvanácté místo, první výhra od konce října ho nyní posunula o jednu příčku výš. V 19. minutě poslal hosty do vedení střelou zblízka chorvatský reprezentant Kovačič, na počátku druhé půle pojistil jejich vedení z podobné vzdálenosti stoper Ranocchia.

Chievo dohrávalo od 72. minuty v deseti. Střídající Botta vydržel na hřišti jen osm minut, pak byl vyloučen za faul loktem.