Proměněné penalty Kangy a oslavný taneček. Tak Sparta udolala Sigmu

Sparťané si při obratu i zatancovali.
V sestavě Sparty poprvé od návratu z Číny chyběl kvůli zranění záložník Dočkal. Místo reprezentačního kapitána dostal šanci Karlsson.
Olomouc otevřela skóre prakticky ze své první nebezpečnější akce. Ve 45. minutě převzal míč před vápnem Sparty Falta, zbavil se obránce a levačkou zamířil přesně k tyči.
Spartu nakonec zachránily dva góly z penalt, které rozhodčí nařídil během pouhých pěti minut a obě proměnil Kanga.
První penaltu ze 72. minuty odpískal sudí po poradě s asistentem u videa za ruku stopera Beneše. Druhou penaltu nařídil o pět minut později po faulu Jemelky na Tetteha.
Sport ČTK Sport, Milan Kammermayer, ČTK
16. 3. 2019 21:02
Podívejte se, jak fotbalová Sparta díky dvěma penaltám porazila Olomouc 2:1 a v domácí lize vyhrála pošesté za sebou.