Plzeň dala čtyři góly pro "Čišu", Zbrojovka neměla šanci

Prohlédněte si fotografie z vítězného zápasu fotbalistů Plzně, kteří ve 23. kole Synot ligy rozstříleli brněnskou Zbrojovku 4:1.
Brno loni v květnu jako poslední ligový tým dokázalo bodovat v Plzni a na jejím hřišti neprohrálo ve třech z předchozích čtyř duelů nejvyšší soutěže, ale dnes bylo brzy jasné, že odjede s prázdnou.
Favorit bez zdravotně indisponovaného Koláře začal náporem a hned ve třetí minutě poprvé zahrozil, Vaňkovu střelu ale srazila obrana na roh.
Ve 13. minutě už Západočeši slavili. Procházka našel dlouhým pasem z hloubi vlastní poloviny Mahmutoviče, který zmátl Jugase a přízemní střelou na bližší tyč překonal Melichárka.
Bosenský kanonýr se radoval z druhého gólu za Plzeň po zimním příchodu z Teplic, předtím se trefil hned v prvním jarním kole proti Českým Budějovicím.