Fiorentina ztratila vedení v Boloni a pouze remizovala

6. 2. 2016 20:17
Přestože Fialky počtvrté za sebou bodovaly, mohou v neděli v případě výhry Interu Milán ve Veroně nad posledním Hellasem přijít o třetí místo.
Fiorentině tentokrát jeden vstřelený gól nestačil
Fiorentině tentokrát jeden vstřelený gól nestačil | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Fiorentiny remizovali v 24. kole italské ligy na hřišti Boloni 1:1, a přestože počtvrté za sebou bodovali, mohou v neděli v případě výhry Interu Milán ve Veroně nad posledním Hellasem přijít o třetí místo.

První poločas nepřinesl velké množství gólových příležitostí. Nejblíže byl útočník hostů Babacar, který ale Da Costovu branku minul. V 57. minutě Fiorentinu oslabil po druhé žluté kartě Fernández, "Viola" se přesto hned dvě minuty poté dostala do vedení, když první trefu v sezoně zaznamenal Bernardeschi.

Hostům ale radost dlouho nevydržela, o rychlé vyrovnání se postaral Giaccherini, jenž v Boloni hostuje z anglického Sunderlandu. Obrat mohl dokonat Taider, s jeho pokusem si ale poradil gólman Fiorentiny Tatarusanu.

Italská fotbalová liga - 24. kolo:

Boloňa - Fiorentina 1:1 (63. Giaccherini - 59. Bernardeschi), FC Janov - Lazio Řím 0:0