Drobného Hamburk prohrál gólem v poslední minutě

28. 9. 2014 19:54
Fotbalisté Hamburku s Jaroslavem Drobným v brance prohráli v duelu šestého kola německé ligy s Frankfurtem 1:2. V 90. minutě rozhodl o výhře hostů z přímého kopu Lucas Piazon.
Jaroslav Drobný inkasoval vítězný gól soupeře v poslední minutě
Jaroslav Drobný inkasoval vítězný gól soupeře v poslední minutě | Foto: Reuters

Hamburk - Fotbalisté Hamburku s Jaroslavem Drobným v brance prohráli v duelu šestého kola německé ligy s Frankfurtem 1:2. V 90. minutě rozhodl o výhře hostů z přímého kopu Lucas Piazon. Hamburk vstřelil gól po 507 minutách půstu od startu sezony a o 32 minut překonal rekord Bochumi z bundesligového ročníku 1979/80.

V předposlední minutě prvního poločasu Chandler centroval po zemi do pokutového území a obránce Hamburku Cleber míč pouze tečoval k Harisi Seferovičovi, jenž se prosadil potřetí v sezoně. Chvíli nato mohl vyrovnat Behrami, hlavou ale těsně minul branku.

V 58. minutě se konečně dočkal také Hamburk. Holtby přihrál do šestnáctky Nicolaiovi Müllerovi, jenž zblízka překonal gólmana Wiedwalda. Domácí se přesto nedočkali ani bodu, v 90. minutě proměnil přímý kop střídající Brazilec Piazon a posunul Frankfurt na sedmé místo tabulky. Hamburk zůstává s dvěma body poslední.

Záložník Petr Jiráček se v dresu Hamburku do utkání zapojil až v 86. minutě, Václav Kadlec na druhé straně příležitost nedostal.