České házenkářky si na úvod kvalifikace zastřílely proti Itálii

České házenkářky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v příštím roce jasnou výhrou 33:15 nad Itálií. Podívejte se v naší galerii, jak jim to šlo.
České házenkářky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v příštím roce skvěle.
Jednoznačně smázly Italky 33:15.
Od začátku nebylo pochyb o tom, kdo zvítězí.
V osmé minutě upravila Hrbková ze sedmičky už na 5:1 a italský kouč si vzal první oddychový čas.
Sport ČTK Sport, Milan Kammermayer, ČTK
7. 10. 2015 19:25
České házenkářky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v příštím roce jasnou výhrou 33:15 nad Itálií. Svěřenkyně Jana Bašného vedly v Praze na Podvinném mlýně nad outsiderem už v poločase o devět gólů, a i když po pauze na chvíli polevily, v závěru dosáhly na drtivé vítězství.

Utkání kvalifikace mistrovství Evropy házenkářek 2016:

ČR - Itálie 33:15 (14:5)

Sestava a branky ČR: Raníková, Satrapová - Kordovská 4, Knedlíková 1, Keclíková 1, Salčáková 4, Ryšánková 1, Hrbková 5, Luzumová 3, Štěrbová, Malá 3, Hradilová 2, Kolomazníková 1, Jeřábková 5, Adámková 2, Marčíková 1.

Nejvíce branek Itálie: Niederwieserová 8. Rozhodčí: Kijauskaiteová, Zalieneová (obě Litva). Sedmimetrové hody: 6/5 - 5/4. Vyloučení: 3:7. Diváci: 1020.