Čech vychytal další výhru, ale taky smolně zranil spoluhráče

16. 12. 2014 23:04
Chelsea vyhrála v poháru, Petr Čech přesto nebude na zápas vzpomínat nejlépe. Při snaze vyboxovat míč totiž inzultoval spoluhráče Zoumu a ten několik minut bezvládně ležel na hřišti.
Hrozivý střet. Petr Čech se takhle srazil se spoluhráčem Zoumou a ten zůstal několik minut nehybně ležet na trávníku. | Video: www.youtube.com

Londýn - Fotbalisté Chelsea s Petrem Čechem v brance postoupili do semifinále Ligového poháru po čtvrtfinálovém vítězství 3:1 na hřišti druholigového Derby County.

Český gólman ale nebude na zápas vzpomínat nejlépe. Při snaze vyboxovat centr do malého vápna se totiž tvrdě srazil se spoluhráčem Zoumou, který zůstal několik minut bezvládně ležet na trávníku a ze hřiště byl odnesen na nosítkách.

Podle posledních informací se však ošklivý střet nakonec obešel bez vážnějších problémů, Zouma dokonce údajně ani nemusel být převezen do nemocnice.

Čech, který v sobotu proti Hullu poprvé v ligové sezoně nastoupil v brance Chelsea v základní sestavě, odchytal druhé utkání za sebou. O čisté konto ho připravil v 71. minutě domácí Craig Bryson přesně umístěnou střelou, jež se za čáru odrazila od pravé tyče.

Za favorizovaný londýnský tým skórovali Eden Hazard (23.), Filipe Luís (56.) a André Schürrle (82.). V semifinále se Chelsea utká s vítězem duelu Tottenham - Newcastle.