Borec Eliáš i chudák Neuvirth. Co Růžička viděl v NHL?

Trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička se v neděli vrátil ze své inspekční cestě po NHL. Projděte si, jaké výkony českých hráčů během ní viděl.
NYR - Buffalo 6:1 - Nejhorší tým Východní konference schytal na ledě Rangers těžký debakl, což odnesl i brankář Michal Neuvirth. Z devíti střel dostal čtyři góly a už po necelých 13 minutách střídal.
Chicago - Dallas 5:4 prodl. - Dallas čtyřikrát vedl, domácí však vždycky dokázali srovnat a nakonec v prodloužení zvítězit. Z výhry se radoval i obránce Michael Rozsíval, jenž odehrál přes 13 minut s bilancí +1 a dvou hitů. Na bodu Dallasu se jednou asistencí podílel Aleš Hemský, jenž na ledě strávil 10,5 minuty.
New Jersey - Buffalo 4:1 - Velký večer Patrika Eliáše! Díky gólu a dvěma asistencím pokořil hranici tisíce bodů v základní části NHL, zároveň překonal metu 600 asistencí. Za 19 minut stihl kromě jiného také dva bodyčeky. Jednu gólovou přihrávku zaznamenal i obránce Marek Židlický, jenž na ledě strávil 22,5 minuty. Jaromír Jágr odehrál 15,5 minuty, ovšem po předchozím hattricku se tentokrát v kanadském bodování neprosadil. Martin Havlát a Neuvirth k tomuto utkání nenastoupili.