Boleslav smetla Karvinou a je ve čtvrtfinále poháru

24. 11. 2015 18:41
Fotbalisté Mladé Boleslavi podruhé porazili Karvinou (opět se trefil Jan Chramosta) a jsou ve čtvrtfinále MOL Cupu.
Jan Chramosta se trefil v obou zápasech proti Karviné.
Jan Chramosta se trefil v obou zápasech proti Karviné. | Foto: Milan Kammermayer

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi postoupili do čtvrtfinále MOL Cupu. V osmifinále české pohárové soutěže vyřadili druholigovou Karvinou po výhrách 1:0 a 3:0. První utkání rozhodl Chramosta, který se trefil i v dnešní domácí odvetě společně se Skalákem a Čermákem.

Mladá Boleslav měla odvetu pod kontrolou, dlouho však čekala na gól. Nejblíže k němu měl reprezentant Zahustel, ale z hranice pokutového území trefil jen břevno. Neuspěl ani Rada a pak znovu Zahustel.

Až v 51. minutě karvinský brankář Pastornický kapituloval, když nestačil na střelu dalšího reprezentanta v domácím dresu Skaláka. O osm minut později utekl Chramosta a sám před brankářem nezaváhal. Vydařenou desetiminutovku podtrhl Čermák. Po akci Skaláka a Fleišmana nastřelil Chramosta jen tyč, ale míč se odrazil k Čermákovi, který završil postup favorita.