Bohemians prohráli v Hradci Králové a další prvoligista se loučí s pohárem

30. 9. 2015 19:22
Fotbalisté Bohemky pohárový duel nezvládli.
Fotbalisté Bohemky pohárový duel nezvládli. | Foto: Zlata Vostrá

Hradec Králové - Fotbalisté Bohemians 1905 jsou pátým prvoligovým týmem, pro který skončilo účinkování v MOL Cupu už ve 3. kole. Pražané prohráli na hřišti druholigového Hradce Králové 0:1 po gólu Igora Súkenníka z 87. minuty. Napodobili tak Teplice, Slavii, Ostravu a Slovácko.

Hrdinou Hradce se stal brankář Jiří Lindr, který po dlouhých 16 měsících nastoupil poprvé k soutěžnímu zápasu poté, co překonal vleklé zranění kolena. A hned vychytal čisté konto.

Jednou mu po střele Mosquery pomohlo břevno, to ale nastřelil i domácí Pázler. Celkem měli více šancí domácí hráči, ale trápili se s koncovkou. Až tři minuty před koncem přišel přízemní centr Malinského, míč se dostal až k Súkenníkovi a ten se už nezmýlil.