reklama

Baroš chce zůstat v Istanbulu. V Číně i USA mu nabízeli málo

Podle tureckých médií by musel Baroš jít s platem v Číně i USA dolů Podle tureckých médií by musel Baroš jít s platem v Číně i USA dolů Foto: Eduard Erben

Istanbul - Druhý nejlepší střelec historie české fotbalové reprezentace Milan Baroš odmítl nabídky z Číny a americké MLS a chce setrvat v Galatasarayi Istanbul.

Třicetiletý útočník je podle tureckých médií v zemi spokojený a navíc nechtěl přistoupit na nižší plat.

Barošovi, který v posledním ročníku zažil s osmi brankami nejhorší sezonu od přestupu do Turecka, v letním přestupovém termínu vzrostla v Galatasarayi konkurence.

Do týmu přišel domácí reprezentant Umut Bulut a nejlepší střelec posledního ročníku turecké ligy Burak Yilmaz.

Spekuluje se i o příchodu Bulhara Dimitara Berbatova z Manchesteru United.

Baroš nepřistoupil na horší plat

Podle serveru Turkish-football.com se ale Barošovi nezamlouvalo, že by v případě přestupu do Ameriky či Číny musel přistoupit na horší plat. V Turecku si v posledním roce smlouvy vydělá 2,7 milionu eur (68,9 milionu korun), zatímco v nabízených angažmá by dostal přinejlepším o 1,2 milionu méně.

Obhájce domácího titulu se ale podle informací tureckých médií chce Baroše zbavit už nyní, aby neodešel za rok zadarmo. Stejně tak nabízí i záložníky Emmanuela Culia a Alberta Rieru.

ČTK, Sport - 22. 7. 2012 16:30

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama