Balotelli si s Pepem vyměnil dres, tak ho trenér vystřídal

23. 10. 2014 7:56
Italský útočník Mario Balotelli si v utkání Ligy mistrů už po poločase vyměnil dres s Pepem, a šel proto ze hřiště.
Pepe a Mario Balotelli
Pepe a Mario Balotelli | Foto: Reuters

Liverpool - Už má zase průšvih. Italský útočník Mario Balotelli si ve středečním utkání Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Realem Madrid už po poločase vyměnil dres s Pepem a trenér Reds Brendan Rodgers už ho do druhé půle nepostavil. Liverpool zápas prohrál 0:3.

"Měli jsme s hráči podobný incident už minulou sezonu a od té doby máme interní dohodu, že si nebudou vyměňovat dresu už o přestávce. To se dělá až po zápase," veřejně po zápase zkritizoval Balotelliho počínání jeho trenér Rodgers.

Máte rádi Aktuálně.cz?
Autor fotografie: Economia

Hlasujte pro nás v internetové anketě Křišťálová Lupa 2015 v kategorii Zpravodajství. Za každý Váš hlas děkujeme!

HLASOVAT MŮŽETE ZDE >>

Balotelli a Pepe si dresy vyměnili v tunelu mimo zraky kamer a fotografů, pozornosti novinářů to ale neušlo. Možná právě to, že italský průšvihář myslel spíše na nový přírůstek ve sbírce než na zápas, předurčilo, že se v útoku vůbec neprosadil. Trenér Liverpoolu ovšem po utkání uznal sílu soupeře.

"Real má skvělý tým, senzační hráče. I přes tu prohru jsem na hráče hrdý. Máme hodně mladé mužstvo a jsem potěšen, jak si vedlo," prohlásil možná trochu překvapivě Rodgers.

Lodivod Liverpoolu by ale zřejmě neměl být tak klidný. V tabulce skupiny B má zatím stejně jako Basilej a Ludogorec jen tři body, takže o druhou postupovou příčku čeká jeho svěřence ještě velký boj.