AC Milán těsně porazil Palermo, Kucka přispěl nahrávkou

19. 9. 2015 23:22
AC Milán vyhrál nad Palermem 3:2. Sicilský klub prohrál poprvé v sezoně, Milánští si připsali druhou domácí výhru. Krásný Kuckův centr našel hlavu Carlose Baccy a zařídil tak vítěznou trefu.
Juraj Kucka (vlevo)
Juraj Kucka (vlevo) | Foto: Reuters

Řím - AC Milán vyhrál ve 4. kole italské fotbalové ligy nad Palermem 3:2. Sicilský klub prohrál poprvé v sezoně, Milánští si připsali druhou domácí výhru.

AC si spravilo chuť po týden staré porážce v milánském derby s Interem. Proti Palermu to ovšem jednoduché rozhodně nemělo. Jako první se prosadil domácí útočník Carlos Bacca, kterému pohotově připravil míč Bonaventura. Palermo ovšem po chvíli vyrovnalo, po rohovém kopu se trefil Oscar Hiljemark.

Ještě do půle se z přímého kopu trefil Giacomo Bonaventura a vrátil AC vedení. I podruhé však Palermo dokázalo vyrovnat, po nahrávce Gilardina se opět prosadil Hiljemark.

Rossoneri však nakonec uspěli i ve svém druhém domácím zápase. Jen dvě minuty po Hiljemarkově vyrovnání našel krásný Kuckův centr hlavu Carlose Baccy a také kolumbijský útočník se prosadil podruhé v zápase.

V druhém sobotním utkání Serie A vyhrálo Empoli na půdě Udine 2:1.

Italská fotbalová liga - 4. kolo:

Udine - Empoli 1:2 (19. Zapata - 73. Paredes, 90.+3 Maccarone), AC Milán - Palermo 3:2 (21. a 75. Bacca, 40. Bonaventura - 32. a 73. Hiljemark).