AC Milán opět zaváhal, s FC Turín jen remizoval

10. 1. 2015 22:52
Fotbalisté AC Milán remizovali v utkání 18. kola italské ligy na hřišti FC Turín 1:1, o vedení přišli v 81. minutě po brance Kamila Glika.
Fotbalisté AC Milán smutní po obdrženém gólu
Fotbalisté AC Milán smutní po obdrženém gólu | Foto: Reuters

Turín - Fotbalisté AC Milán remizovali v utkání 18. kola italské ligy na hřišti FC Turín 1:1, o vedení přišli v 81. minutě po brance Kamila Glika. Milánský celek tak z posledních tří zápasů získal pouhé dva body, zatímco Turín popáté v řadě bodoval.

Už ve třetí minutě se přitom svěřenci Filippa Inzaghiho dostali do vedení. Glik zatahal v pokutovém území Jérémyho Méneze za dres a sám faulovaný útočník a nejlepší střelec AC penaltu proměnil. Po zbytek poločasu byl ale lepší domácí tým a do druhého dějství šel navíc v přesile, jelikož byl po druhé žluté kartě vyloučen De Sciglio.

Turínu se i přes množství šancí dlouho nedařilo početní převahu využít. Až v 81. minutě dokázal vyrovnat po Peresově rohovém kopu polský reprezentant Glik, jenž se v této sezoně prosadil popáté.